it och digitalisering inom offentlig sektor

Vi som jobbar här

Vi som jobbar här

Försäljning

Petter Albertsson

Petter Albertsson

Business Development Manager

Telefon: +46 (0)76 859 83 67
E-post: petter.albertsson@softwareone.com

Connecta med mig på LinkedIn

Fredrik Andersson

Fredrik Andersson

Kundansvarig, offentlig sektor

Telefon: +46 (0)72 531 10 14
E-post: fredrik.andersson@softwareone.com

 Connecta med mig på LinkedIn

Jonas Brunemalm

Jonas Brunemalm

Säljchef, offentlig sektor

Telefon: +46 (0)73 989 49 39
E-post: jonas.brunemalm@softwareone.com

 Connecta med mig på LinkedIn

Jessica Haraldsson

Jessica Haraldsson

Business Development Manager

Telefon: +46 (0)72 531 12 02
E-post: jessica.haraldsson@softwareone.com

 Connecta med mig på LinkedIn

Jessica Martinsson

Jessica Martinsson

Business Development Manager

Telefon: +46 (0)76 119 77 95
E-post: jessica.martinsson@softwareone.com

 Connecta med mig på LinkedIn

Fredrik Molander

Fredrik Molander

Business Development Manager

Telefon: +46 (0)70 755 29 69
E-post: fredrik.molander@softwareone.com

 Connecta med mig på LinkedIn

Michelle Molander

Michelle Molander

Business Development Manager

Telefon: +46 (0)73 894 20 15
E-post: michelle.molander@softwareone.com

 Connecta med mig på LinkedIn

Susanne von Ahn

Susanne von Ahn

Sales Leader, Commercial

Telefon: +46 (0)70 931 21 89
E-post: susanne.vonahn@softwareone.com

 Connecta med mig på LinkedIn

Patrik Wallin

Patrik Wallin

Strategic Account Manager

Telefon: +46 (0)72 531 10 07
E-post: patrik.wallin@softwareone.com

 Connecta med mig på LinkedIn

Jimmi Wistrand

Jimmi Wistrand

Business Development Manager

Telefon: +46 (0)76 859 83 67
E-post: jimmi.wistrand@softwareone.com

 Connecta med mig på LinkedIn

Jens Lovejus

Jens Lovejus

Sales Leader Nordics, MTWO Cloud

Telefon: +46 (0)73 982 97 97

E-post: jens.lovejus@softwareone.com

Connecta med mig på LinkedIn

Per-Erik Åstrand

Per-Erik Åstrand

Business Development Manager, Nordics

Telefon: +46 (0)70 768 56 03
E-post: per-erik.astrand@softwareone.com

Connecta med mig på LinkedIn

Jonas Hansson

Jonas Hansson

Business Development Manager

Telefon: +46 (0)72 531 10 18
E-post: jonas.hansson@softwareone.com

 Connecta med mig på LinkedIn

Innesälj

Malin Brandt

Malin Brandt

CCOE Team Leader, Sweden & Finland

Telefon: +46 (0)73 370 21 35
E-post: malin.brandt@softwareone.com

Connecta med mig på LinkedIn

Sirpa Hoffrén

Sirpa Hoffrén

Business Development Representative 

Telefon: +46 (0)72 531 10 03
E-post: sirpa.hoffren@softwareone.com

Connecta med mig på LinkedIn

Sofia Högberg

Sofia Högberg

Business Development Representative

Telefon: +46 (0)70 305 30 36
E-post: sofia.hogberg@softwareone.com

Susann Westling

Susann Westling

Business Development Representative 

Telefon: +46 (0)70 563 50 04
E-post: susann.westling@softwareone.com

Connecta med mig på LinkedIn

Solutions & Services

Jesper Fuhr

Jesper Fuhr

Service Success Manager

Telefon: +46 (0)72 531 12 08
E-post: jesper.fuhr@softwareone.com

Connecta med mig på LinkedIn

Peter Hagen

Peter Hagen

Cloud Solution Advisor

Telefon: +46 (0)8 465 017 55
E-post: peter.hagen@softwareone.com

Connecta med mig på LinkedIn

Erik Lindholm

Erik Lindholm

Solution Sales Specialist

Telefon: +46 (0)70 688 88 83
E-post: erik.lindholm@softwareone.com

Connecta med mig på LinkedIn

Jeanette Sandén

Jeanette Sandén

Senior Consultant

Telefon: +46 (0)76 119 77 60
E-post: jeanette.sanden@softwareone.com

Connecta med mig på LinkedIn

Erica Wyse

Erica Wyse

Consultant

Telefon: +46 (0)72 531 12 76
E-post: erica.wyse@softwareone.com

Connecta med mig på LinkedIn

Rajesh Gaur

Rajesh Gaur

PyraCloud Engagement Lead Services

Telefon: +46 (0)7 253 110 01
E-post: rajesh.gaur@softwareone.com

Connecta med mig på LinkedIn

Ekonomi & HR

Rebecca Björkvall

Rebecca Björkvall

HR Business Partner, Nordics

Telefon: +46 (0)76 119 77 19
E-post: rebecca.bjorkvall@softwareone.com

Connecta med mig på LinkedIn

Linda Stadler

Linda Stadler

Head of Finance, Nordics

Telefon: +46 (0)76 119 70 09
E-post: linda.stadler@softwareone.com

Connecta med mig på LinkedIn

Johanna Tollstorp

Johanna Tollstorp

Accountant

Telefon: +46 (0)70 305 30 36
E-post: johanna.tollstorp@softwareone.com

Connecta med mig på LinkedIn